از کدام مراکز خرید سنگاپور دیدن کنیم؟

سوال

مراکز خرید سنگاپور نسبت به جمعیت کشور سنگاپور بسیار بیشتر است و در آسیا حرف اول را می زنند. خرید کردن و بازدید از مراکز خرید در هر سفری امری همیشگی و رایج است که در سفر به سنگاپور این کار بیشترین متقاضی را در برگرفته است. زیرا در کشور سنگاپور گستردگی مراکز خرید سنگاپور از نظر تنوع طرح ها و قیمت ها زمینه انتخاب را وسعت بخشیده است.

مراکز خرید سنگاپور

ایون اورچارد از جمله مراکز خرید سنگاپور است که در یکی از خیابان های مهم کشور سنگاپور واقع شده است. این مرکز عرضه کننده لوکس ترین  و جدیدترین کیف و کفش، پوشاک، ساعت و بدلیجات می باشد. مهمتر از خرید اشیاء در ایون اورچارد خوردن غذاهای محلی و فست فودها  در رستوران های مستقر شده در این مرکز بزرگ خرید در سنگاپور است. شاید زیباترین قسمت ایون اورچارد طبقه چهارم این مرکز خرید باشد زیرا در این قسمت از ایون اورچارد نمایشگاه هنری وجود دارد که برخی هنرهای مختلف از سراسر جهان را به نمایش گذاشته است.

بازدید از ویوو سیتی در سفر به سنگاپور

شاید مهمترین دلیل شهرت یافتن سنگاپور در آسیا وجود مراکز خرید زیاد و بی نظیر در این کشور باشد. ویوو سیتی از جمله مراکز خرید سنگاپور است که بزرگترین سینمای کشور سنگاپور را در خود جای داده است و میزبان یک سالن آمفی تئاتر است. بدون شک بزرگترین فروشگاه اسباب بازی فروشی در مرکز خرید ویوو سیتی جای گرفته است و همچنین این مرکز فوق العاده در بردارنده ۴ فودکورت می باشد. ویوو سیتی شامل ۷ طبقه است که عرضه کننده معروف ترین برندهای جهان است از این رو  جدای از خرید مرکز  ویوو سیتی این ارزش را دارد تا ساعت ها تنها بازدید کننده اجناس آن باشید. در این مرکز خرید داروخانه، رستوران هایی مطابق با هر ذائقه ای، لوازم ورزشی، کتاب فروشی، پوشاک، جواهرات، ساعت های بی نظیر ساخت سوئیس و آلات موسیقی به وفور یافت می شود.

خرید از مرکز پاراگون در تور سنگاپور

همیشه تورهای گردشگری مکان هایی را برای خرید مسافران خود انتخاب می کنند که لوکس ترین و مناسب ترین قیمت ها را داشته باشد لذا در یک تور سنگاپور مرکز خرید پاراگون شاید بهترین گزینه انتخاب باشد زیرا برای سر ذوق آوردن بازدیدکنندگان هر روزه به جز روزهای سه شنبه موسیقی زنده پخش کرده و شامل هتل های ۵ ستاره می باشد. مرکز خرید پاراگون دارای ۶ طبقه تجاری است که رستوران های نابی در طبقه پنجم آن واقع شده است و  این توانایی را دارند تا نیازهای غذایی بازدید کنندگان را در هر نوع غذایی برطرف نمایند.

بهترین مراکز خرید سنگاپور

نایتس بریج از مشهورترین مراکز خرید سنگاپور است که به دلیل زیبایی در سنگاپور شهرت خاصی را به خود اختصاص داده است. این مرکز خرید در بر گیرنده ۴ طبقه است که قادر می باشد  تا عرضه کننده معروف ترین برندهای جهانی در پوشاک و جواهرات باشد. این مرکز در منطقه ای از سنگاپور واقع شده که در مقابل هتلی است به نام گرند پارک ورجاورد. در این منطقه مراکز خرید بسیاری وجود داشته که عرضه کننده بهترین و مشهورترین برندهای جهانی می باشند. رستوران ها و کافی شاپ های فراوانی جهت رفع نیاز بازدیدکنندگان از مراکز خرید در حوالی گرند پارک ورچاورد بنا شده که از هر جهتی می توانند مشتری خود را راضی نگه دارند.

مشهورترین مراکز خرید در سنگاپور

مرکز خرید مصطفی از جمله مراکز خریدی است که قدرت خرید را به هر بازدید کننده ای داده است. این مرکز خرید به صورت ۲۴ ساعته در طول روز فعالیت دارد و عرضه کننده معروف ترین برندهای لوازم الکترونیکی، ساعت و پارچه می باشد. جذابیت مرکز خرید مصطفی در این است که دو بخش مجزا را شامل شده است. بخشی که عرضه کننده ساعت، پارچه و لوازم آرایشی می باشد و بخش دیگر که ارائه دهنده زیباترین و بی نظیر ترین جواهرات در دنیا و سایر کالاهای آسیایی است. قیمت ها در این مرکز خرید به نسبت ارزان تر از سایر مراکز خرید سنگاپور می باشد و در مرکز منطقه سنگاپور واقع شده است. ماندارین گالری و بوگریس جانکشن از جمله مراکز خرید سنگاپور است که به دلیل زیبایی منحصر به فردشان در کشور سنگاپور شهرت یافته اند. معروف بودن این مراکز به دلیل دو بخشی بودنشان می باشد. بخشی از ماندارین گالری و بوگریس جانکشن از قسمت سر پوشیده و بخش دیگرش در فضای باز بنا شده است. بدون شک در این مراکز زیباترین و مشهورترین برندهای جهانی از  ساعت، پوشاک و جواهرات.وجود داشته که نظر هر گردشگری را به سمت خود جذب خواهد نمود.

0
آژانس های مسافرتی YASI3010 4 هفته 0 پاسخ ها 27 دیده شده 0

درباره YASI3010

ارسال یک پاسخ