تا به حال اسم جزایر برمودا را شنیده اید؟

سوال

جزایری که در مثلث برمودا قرار دارند

یکی از بهترین مقاصد گردشگری با تور خارجی ارزان در جهان جزایر برمودا می باشد. و البته به دلیل گران بود هزینه ها در این جزایر رویایی معمولا افراد پولدار آن را انتخاب می کنند. پس در ادامه با سفربین همراه شوید که سفری تصویری به جزایر برمودا داشته باشیم. برمودا هنوز هم مستعمره بریتانیای کبیر است. جایی که در گذشته آن را جزایر شیطان می نامیدند. و البته همه ما مطالبی درباره خطرناک بودن و مثلث معروفش مثلث برمودا خوانده ایم.

اما برمودا مقصدی عالی برای یک سفر تابستانی است. طبیعتی زیبا، همیشه آفتابی، گرمای مطبوع ساحل و آب و هوای معتدل، همه آن چیزی است که یه گردشگر در سفر با تور لحظه آخری انتظار دارد. زیباترین سواحل آمریکای شمالی، شگت انگیزترین غارها، ساحل های شنی، چشم اندازهای بکر و از همه مهمتر مردم خونگرم و مهربان برمودا، انتظار شما را می کشند؛ برای این که سفری تکرار ناپذیر به یکی از عجیب ترین مناطق دنیا را تجربه کنید.

به طور دقیق جزایر برمودا در همسایگی کارولینای جنوبی و آمریکای شمالی قرار دارد. جایی که به دلیل آب و هوای معتدل در بسیاری ازماه های سال، همیهشه شلوغ و پر از گردشگر است. از آنجا که مهمترین مسئله در سفر به جزایر برمودا، قمیت های نجومی هتل هاست. بهتر است بدانید هتل ها در فصل تابستان و پاییز که تعداد گردشگران کمتر است قیمت مناسبی تری دارند و در فصل بهار و زمستان که اوج حضور مسافران است قیمت بیشتری خواهند داشت.

0
آژانس های مسافرتی samaneh 9 ماه 0 پاسخ ها 147 دیده شده 0

درباره samaneh


مرا دنبال کنید

ارسال یک پاسخ