تور ویتنام

سوال

تور ویتنام

حتماً تصاویر کشور ویتنام در پس زمینه بسیاری از فیلم های جنگی دیده اید. تصویر این کشور در پوسترهای آژانس های توریستی نیز بارها به چشمتان خورده است. چشم اندازهای شگفت انگیز طبیعی در تور ویتنام شما را شگفت زده می کند.
امروز قصد داریم ضمن معرفی تور کشور ویتنام و جاذبه های گردشگری آن شما را از غذاها و موقعیت جغرافیایی بی نظیر آن و همینطور فصل مناسب برای سفر به این کشور مطلع کنیم. با ما همراه باشید.
کشور ویتنام

معرفی کشور ویتنام
کشور ویتنام یکی از کشورهای بسیار محبوب در بین گردشگران از سراسر جهان است. چشم انداز های بی نظیر ویتنام سبب می شود که متوجه گذر زمان نشوید.فرهنگ و آداب و رسوم افراد مختلف در ویتنام سبب شده است که به مهمان نوازی و مهربانی مشهور شوند.
قلعه ها و همینطور غذاهای لذیذ این کشور می تواند تجربه ای جدید و بی نظیر را برای شما فراهم کنند. در ویتنام هر سلیقه ای که داشته باشید با خوشحالی آن را جامه عمل می پوشانید، مناظر زیبایی که در جزیره هلونگ قرار دارد و همینطور قایق سواری بر روی موج های شگفت انگیز سواحل تور ویتنام سبب می شود که چند سال جوان تر شوید. در جای جای این کشور هنوز هم آثار جنگ، استعمار، فقر و … دیده می شود.
معرفی کشور ویتنام

فرهنگ و زبان کشور ویتنام
مردمان ویتنام بسیار مهربان هستند، محبت و خوش خلقی مردم ویتنام سبب می شود که از مسافرت خود لذت ببرید. مشهورترین زبانی که عموم مردم ویتنام با آن مشغول به صحبت هستند ویتنامی است، در نظر داشته باشید که واحد پول در این کشور دونگ است. به طور کلی عموم مردم در این کشور به زندگی ساده معتقد هستند.
در واقع حسادت و فقرفروشی در ویتنام در کمترین وضعیت ممکن قرار دارد. این کشور از لحاظ زمانی حدود ۲ ساعت و نیم از تهران جلوتر است.البته افرادی که به زبان انگلیسی نیز مسلط هستند در ارتباط گیری با تور ویتنام مشکلی نخواهند داشت. در این کشور بهترین جاذبه ها برای شما فراهم شده است.
گشت و گذار شبانه در ویتنام عموماً در ساعات اولیه شب بسیار متعادل است در واقع شب گردی در ویتنام سبب می شود که شما با خلق و خوی مردم این کشور آشنا شوید.دقت کنید که در این کشور می توانید بسیار راحت باشید از هر لباسی برای رفت و آمد در شهر استفاده کنید و فرهنگ مردم ویتنام بسیار بالا است و هیچ مشکلی برای شما ایجاد نخواهد شد.
فرهنگ و زبان کشور ویتنام

آب و هوای کشور ویتنام
کشور ویتنام در دو منطقه آب و هوایی استوایی و همینطور معتدل قرار دارد. این کشور به طور کلی تحت تأثیر وضعیت فصل های بارانی است و بارش باران در شهرهای مختلف آن گزارش می شود. توجه کنید که تعداد روز های آفتابی در ویتنام قابل قبول است و افرادی که علاقمند به روزهای آفتابی هستند می توانند فصل مناسبی از سال را برای سفر به این کشور انتخاب کنند.
میزان بارش و همینطور رطوبت در ویتنام بالا گزارش می شود و این کشور به طور کلی شرجی است. میانگین دمای سالانه در این کشور به طور کلی بین ۲۲ تا ۲۷ درجه سانتی گراد اعلام شده است. در شهر هانوی با دمای ۲۳ درجه روبرو هستید و این دما در شهر هوشی مین به ۲۶ درجه افزایش می یابد.
به طور کلی تور ویتنام به دو فصل مجزا تقسیم شده است. فصل گرم و فصل سرد، فصل سرد در این کشور از ماه نوامبر تا آوریل است و فصل گرم نیز از ماه مه تا اکتبر اعلام شده است. در بخش جنوبی ویتنام دمای هوا در یک رنج است و فصول و سرد و گرم آن باهم تفاوتی ندارد.
آب و هوای کشور ویتنام

بهترین زمان سفر به کشور ویتنام
بهترین فصلی که می توان به ویتنام سفر کرد فصل بهار و پاییز است. در واقع از ابتدای فوریه تا آوریل بهترین فرصت برای بازدید از دیدنی های بی نظیر این کشور است. به طور کلی فصل تابستان تور ویتنام دمای هوا متعادل تر و همینطور میزان بارندگی کمتر است.
در فصل بهار و ماه های مارس و همینطور آوریل میزان بارندگی در کشور ویتنام بسیار کمتر است و از بهترین و مطبوع ترین فصول سال محسوب می شود. در نواحی جنوبی این کشور هوا عموماً خنک تر اعلام می شود.
اگر تصمیم دارید که با تو ویتنام کل کشور را مورد بازدید قرار دهید و به بخش ها و استان های مختلف آن سری بزنید قطعاً انتخاب فصل مناسب دشوار به نظر می رسد.در واقع کشور ویتنام یکی از مناطق بسیار پهناور در سراسر جهان محسوب می شود  و آب و هوای آن در نقاط مختلف و همینطور شهرهای مختلف یکسان نیست.
به طور کلی و بر طبق بررسی های اخیر متوجه شدیم که کشور ویتنام به کشوری چهار فصل مشهور است. این موضوع تأکید دارد که سفر به بخش های مختلف با تور ویتنام در تمامی ایام سال محدودیتی ندارد.
بهترین زمان سفر به کشور ویتنام

فرودگاه کشور ویتنام
فرودگاه نوا در سال ۱۹۸۷ در هانوی افتتاح شد. این فرودگاه بیش از ۲۰ میلیون مسافر دارد و دومین فرودگاه پر رفت و آمد ویتنام است.نوع این فرودگاه همگانی و نظامی است. ارتفاع آن از سطح دریا ۱۲ متر است.به طور کلی فرودگاه دارای دو پایانه است و فاصله بین دو پایانه حدود ۸۵۰ متر است. هر دو پایانه دارای ۴ طبقه و تجهیزات و امکانات رفاهی کامل هستند.
فرودگاه کشور ویتنام

تور ویتنام
تور ویتنام ترکیب بسیار عالی از زیبایی های طبیعی و تنوع فرهنگی است در این کشور می توانید طبیعتی بکر و آثار فرهنگی بی نظیری را در کنار هم مورد بازدید قرار دهید.
جاذبه های طبیعی ویتنام بی نظیر است، قله های سر به فلک کشیده و مزرعه های پلکانی برنج، رنگ آمیزی بی نظیری که در نقاط مختلف این کشور دیده می شود سبب می شود که ساعت ها در فکر فرو روید. تنوع فرهنگی و همینطور عدم تعصب نژاد در این کشور شما را به صمیمیت و صفا دعوت می کند، فرهنگ و آداب و رسوم مردم ویتنام بی نظیر است.
فعالیت های تفریحی و همینطور ورزشی در دل طبیعت برای کودکانتان شادی بخش خواهد بود. شما می توانید در جای جای این کشور پهناور برای خود خاطره بیافرینید. ویتنام معروف به کروز بسیار مناسب است، در شهرهای بزرگ این کشور می توانید از تفریحات مدرن لذت ببرید. دقت کنید که بهترین مقاصد گردشگری در ویتنام در جنوب شرق آن قرار دارد و معمولاً در فصل های پر مسافر سال این مناطق مملو از جمعیت هستند.
شما می توانید به تماشای فرهنگ بی نظیر روستا نشینان ویتنام بپردازید.
تور ویتنام

جاذبه های دریایی تور ویتنام
یکی از شگفت انگیز ترین مناظر دریایی دنیا خلیج لونگ و یا جزایر کارستی نام دارد. این مجموعه به عنوان میراث جهانی یونسکو نیز شناخته شده است. در منطقه هزاران جزیره سنگ آهک دیده می شود. شما می توانید در خلیج بزرگ تونکین در ویتنام بهترین تصاویر را از خود به ثبت برسانید.

قایق سواری
قایق سواری در سواحل این مجموعه بی نظیر است. تورهای ارزان قیمت کروز دو روزه نیز از مزایای مهم در تور ویتنام محسوب می شود. شما می توانید با این کشتی دور تا دور این جزیره پهناور را تماشا کنید. در این خلیج یک سری غارهای متعدد وجود دارد که بخاطر تالارهای بزرگ و همینطور شکل های خارق العاده ای که دارد بارها مورد توجه مستندسازان قرار گرفته است.

قله های دندانه دار
در خلیج لونگ جاذبه هایی وجود دارد که دیدنش هرگز نباید از دست برود. ویتنام را بدون دیدن این مناظر زیبا ترک نکنید. قله های دندانه دار در این جزیره به طور طبیعی تشکیل شده اند. شما می توانید بازدید از این منطقه زیبا را به اوایل صبح واگذار کنید. در نظر داشته باشید که هر چه بیشتر به نقاط دیدنی این بخش توجه کنید اطلاعات بیشتری در این خصوص به دست خواهید آورد.
جاذبه های دریایی تور ویتنام | قله های دندانه دار

مشهورترین شهر در ویتنام
افرادی که علاقمند به شهرهای شلوغ و پر هیاهو هستند نباید از دیدن شهر هوشی مین غافل شوند. این شهر بسیار شلوغ و رنگارنگ قطب تجاری تور ویتنام محسوب می شود. خیابان های شهر پر از ماشین و موتورهایی است که به شکل خاصی درحال رفت و آمد هستند. رستوران ها و کافه ها شیک و بزرگ در شهر هوشی مین در سراسر جهان مشهور است. شما می توانید در میان جاذبه های مشهور شهر هوشی مین از موزه های زیبا و دوست داشتنی آن نیز بازدید کنید.
اگر می خواهید از نمونه آثار به جا مانده از دوران استعمار فرانسه دیدن کنید بهتر است به منطقه داکاو بروید. در این منطقه نشانه هایی از مذهب بودایی پیش روی شما قرار می گیرد. اگر به تاریخ علاقه دارید می توانید به سراغ موزه تاریخ در این شهر بروید و ساعاتی را در آن مشغول به تماشا باشید.
دو جاذبه دیگر نیز در این شهر وجود دارد که کمی دورتر از مرکز شهر قرار گرفته است. کاخ اتحاد و یا کاخ استقلال از مناطق دیدنی در شهر هوشی مین هستند. این کاخ هم اکنون موزه آثار جنگ در ویتنام محسوب می شود.
مشهورترین شهر در ویتنام | کاخ اتحاد

مناطق تاریخی تور ویتنام
یکی از تاریخی ترین شهرهایی که در تور ویتنام وجود دارد شهر هوئه است. در این شهر می توانید نشانه هایی از امپراطوری قرن نوزدهم را مشاهده کنید. در کرانه های رود پرفام می توانید به بازدید از مجموعه عظیمی بپردازید.

امپریال
در واقع این مجموعه شامل قصرها و تالارهای بسیار زیبایی است که بر روی دیوارهای آن نقاشی های خاص و منحصربفردی وجود دارد. شما می توانید در این سفر با استفاده از قایق های کرایه ای و یا تورهای کروز دور تا دور شهر را مورد بازدید قرار دهید. بهترین مقبره ای که در این شهر قرار دارد مشهور به پاگودا است. این مقبره دارای برجی ۲۱ متری است.

پارک ملی فونگ نها
پارک ملی فونگ نها از دیدنی های ترکیبی در تور ویتنام محسوب می شود. اگر به این پارک دقت کنید ترکیبی از تاریخ و سبک کلاسیک را حس می کنید. در این پارک می توانید از غارهای بزرگ دیدن کنید، سنگ نوشته های غار به شکلی طراحی شده است که ساعت ها زمان از شما صرف می کند. پرطرفدارترین نقطه پارک مربوط به غار بهشت است که حدود ۳۱ کیلومتر زیر زمین قرار دارد. این غار خشک نیست و برای بازدید از آن باید شنا بلند بلد باشید.
مناطق تاریخی تور ویتنام| پارک ملی فونگ نها

مجموعه های باستانی ویتنام
در تور ویتنام مجموعه باستانی وجود دارد که به ” مای سان ” مشهور است. این مجموعه پوشیده از کوه های جنگلی سرسبز و همینطور انبوه است. قدمت این مجموعه باستانی به قرن چهارم باز می گردد. در این مرکز می توانید حدود ۲۰ معبد را مورد بازدید قرار دهید. این بناها با بلوک های آجری و ماسه سنگی ساخته شده است. نشانه هایی از امپراطوری باستانی آسیایی در این مجموعه دیده می شود که به شما اجازه می دهد ساعات زیادی را به فکر فرو روید.
در این منطقه موزه ای قرار دارد که شما را دعوت به کسب اطلاع از تاریخچه بناهای مختلف می کند. برای ورود و بازدید از این منطقه نیاز به تهیه بلیط دارید عموماً هزینه بلیطی که برای بازدید در نظر گرفته می شود به صورت دوره ای تغییر می کند. روز های دوشنبه بازدید از این منطقه بسیار زیبا و دیدنی رایگان افرادی که قصد دارند به بررسی قسمت های مختلف آن بپردازند می توانند طرح های تخفیف در این زمینه را دنبال کنند. بازدید از این منطقه به دلیل محدود بودن سیستم برق رسانی، در طول روز صورت می گیرد.
مجموعه های باستانی ویتنام | مای سان

دیدنی های تور ویتنام
یکی از دیدنی های بسیار جذاب در تور ویتنام شهر ” هویی ” است. در این شهر می توانید مجموعه ای از آثار معماری به جا مانده از قرون اخیر را دیدن کنید.
یکی از هیجان انگیزترین بخش های شهر میدان قدیمی است. در اطراف این میدان خانه ها و مغازه های قدیمی وجود دارد که شما می توانید به بازدید از آن بپردازید. خانه ها و مغازه های این شهر بافت بی نظیری دارد. این شهر در قرن پانزدهم در اوج شکوفایی اقتصادی خود قرار دارد.
این شهر در گذشته مکانی برای اجتماع تاجران چینی و ژاپنی است. افراد بزرگ در این محل به خرید ابریشم های محلی می پردازند. تجارت خانه های مختلفی نیز در این شهر وجود دارد که بازدید از آنها خالی از لطف نیست.
معماری و تزیینات در این شهر بی نظیر و شما می توانید از پل ژاپنی آن دیدن کنید.
دیدنی های تور ویتنام | شهر هویی

مناطق کوهستانی ویتنام
در تور ویتنام منطقه کوهستانی ساپا قرار دارد، اگر می خواهید زیباترین مناظر روستایی در ویتنام را بازدید کنید این منطقه بهترین انتخاب است. در نظر داشته باشید که کوه های سر به فلک کشیده در این منطقه به همراه طبیعت بکر و بی نظیر آن می توانید بهترین چشم اندازها را برای شما فراهم کند.
شالیزارهای پلکانی و همینطور رنگارنگ در این منطقه به شما اجازه می دهد که خاطره ای جدید و بی نظیر برای خود رقم بزنید.
مناطق کوهستانی ویتنام

مراکز خرید ویتنام
افرادی که علاقمند به خریدهای لوکس هستند می توانند از این مراکز خرید بازدید کنند. طبعا مراکز خرید از بهترین تفریح ها در میان گردشگران به خصوص خانم ها است که می توانند ساعت ها در بازارها و مراکز خرید ویتنام قدم بزنند و خرید کنند.
مرکز خرید لات سنتر ویتنام
این مرکز خرید میزبان ۲۵۰ برند مد و سبک زندگی متفاوت است. این مجموعه تجاری مقصد بسیار مناسبی برای گردشگری محسوب می شود و امکانات متعدد رفاهی این مرکز تجاری بی نظیر است.رستوران های متعدد در این مرکز به شما اجازه می دهد تا از غذاهای محلی ویتنام تست کنید.این مرکز تجاری ۶۵ طبقه دارد و از بلندترین مراکز خرید در جهان محسوب می شود.
مرکز خرید لات سنتر ویتنام

مرکز خرید تانگ تین در تور ویتنام
افرادی که علاقمند به خریدهای لوکس هستند می توانند از این مرکز خرید دیدن کنند. این مرکز خرید دارای برندهای مشهور بین المللی است. در این مجموعه قدیمی ترین و بهترین معماری قرن نوزدهم دیده می شود.
این مجموعه شش طبقه دارد بهترین لوازم خانگی و همینطور فروشگاه های مواد غذایی است
مرکز خرید تانگ تین در تور ویتنام

مرکز خرید هانگ دا ویتنام
این مرکز خرید در قلب منطقه تجاری هانوی قرار دارد. به طور کلی مرکز خرید هانگ داد شامل سه طبقه است. فضای بیرونی این مرکز خرید نیز دیدنی است. شما می توانید بهترین لباس ها و سوغاتی های لوکس را از این مرکز خریداری کنید.
در این بازار انواع سبزیجات تازه نیز به فروش می رسد.
مرکز خرید هانگ دا ویتنام

مرکز خرید ساویکو مگا در تور ویتنام
این مرکز خرید یکی از بزرگترین و زیباترین مراکز تجاری در ویتنام محسوب می شود. بازدید از این منطقه سبب می شود که امکانت تفریحی و همینطور رستوران های مختلف را مورد بازدید قرار دهید.
کالای دیجیتال در این مرکز مشهور هستند. رستوران های زنجیره ای این مرکز را از دست ندهید.

0
آژانس های مسافرتی safaryar 6 ماه 0 پاسخ ها 128 دیده شده 0

درباره safaryar

ارسال یک پاسخ