راهنمای تور دبی

سوال

در گذشته دبی بیشتر به عنوان یک مقصد برای افرادی که قصد تردد از طریق امارات را دارند در نظر گرفته می شد. در حالی که امروزه دبی یک شهر محبوب برای گردشگران و توریست های بسیاری از سراسر دنیا شده است و تعداد قابل توجهی گردشگر تور دبی برای بازدید به این شهر مدرن و زیبا سفر می کنند.

قطعا شما بیشتر از آنچه که انتظار دارید از اقامت خود در دبی لذت می برید. این یک شهر قرار گرفته بین دو منطقه قدیمی و جدید است. یک مکان با فرهنگ محافظت شده و قدیمی با آثار باستانی قدیمی و در سوی دیگر یک لاس وگاس در خاورمیانه که همه چیز در آن یافت می شود (گاهی اوقات پشت درب های بسته).

از تنوع بالای سرگرمی ها در این شهر شگفت زده خواهید شد و در طول یک هفته اقامت کمتر دچار روزمرگی می شوید. دبی یک شهر جذاب و چند فرهنگی است که حتما برای بازدید از آن برنامه ریزی کنید.

امیدواریم این راهنمایی به شما کمک کند یک سفر رویایی با یک بودجه مقرون به صرفه برای خود ترتیب دهید!

هزینه های معمول درتور دبی

 قیمت اقامت در مهمانسرا

مهمانسراها در دبی معمول نیستند. تنها چند مورد از آنها در دبی وجود دارد که قیمت آنها برای یک خوابگاه معمولی چیزی در حدود ۱۰۰ تا ۱۲۰ درهم امارات است. اگر یک اتاق خصوصی می خواهید، انتظار قیمتی در محدوده ۲۵۰-۳۷۵ درهم امارات را داشته باشید.

اکثر آنها دارای اینترنت رایگان و برخی از آنها همچنین دارای صبحانه رایگان می باشند. اگر می توانید از آنها اجتناب کنید ، زیرا جلوه زیبایی در شهر ندارند.

 

قیمت هتل های مقرون به صرفه دبی

این هتل ها قیمتی در حدود ۲۰۰ تا ۲۵۰ درهم امارات به ازای هر شب برای یک اتاق دوبل یا دو نفره دارند. اینترنت رایگان به صورت استاندارد عرضه می شود و برخی هتل ها دارای امکانات اضافی از قبیل شاتل فرودگاهی رایگان یا استخر شنا می باشند.

هتل های معمولیتور دبی  قیمتی در حدود ۲۵۰ درهم امارات دارند برای هر شب دارند، اما اگر شما به دنبال مورد لوکس تری هستید، گزینه های نامحدودی برای شما وجود دارد که با توجه
به تور دبی  که انتخاب می کنید می توانید از امکانات این هتل ها استفاده بیشتری داشته باشید.

میانگین قیمت مواد غذایی در دبی

شما می توانید وعده های غذایی ارزان در دبی را در حدود ۳۰ درهم امارات پیدا کنید، در حالی که فست فود نیز کمی ارزان تر (در حدود ۲۵ درهم) است. وعده های غذایی معمولا شامل مواد غذایی مشترک بر روی میز می شوند که شامل حموس، پیتا، فلافل، فتوش، سالاد با سس بخارا و پنیر کبابی هالومی می باشد.

رستوران فلافل نام یک رستوران بزرگ با ۷ شعبه در سراسر دبی است. اگر می خواهید یک وعده غذایی در یک رستوران متوسط داشته باشید، قیمتی در حدود ۱۰۰ درهم امارات را درنظر بگیرید.

اگر به دنبال یک وعده غذایی کامل مخصوص گیاه خواران هستید برای هر نفر باید حداقل ۳۷۵ درهم امارات بپردازید. اگر شما خودتان قصد پخت و پز وعده های غذایی را دارید، چیزی در حدود ۱۷۵ تا ۲۲۵ درهم امارات در هفته را برای خرید مواد غذایی درنظر بگیرید.

Debonairs در بازار دبی دارای یک ناهار ویژه با قیمت ۱۵ درهم امارات است. مطمئن باشید که برای خوردن غذاهای ارزان به بخش قدیمی دبی بروید. وعده های غذایی در این منطقه قیمتی در حدود ۲۰ تا ۳۰ درهم امارات خواهند داشت. من واقعا رستوران ایرانی Al Usted در نزدیکی متروی الفهیدی را دوست داشتم.

هزینه های حمل و نقل در دبی

مترو، هرچند که خیلی گسترده نیست، بسیار کارآمد بوده و به خوبی نگهداری می شود و اتوبوس های عمومی می توانند شما را به هر کجا که می خواهید ببرند. یک بلیط یک طرفه بین ۴ تا ۸٫۵۰ درهم امارات قیمت خواهد داشت (بسته به مسافتی که می خواهید طی کنید) و یک سفر روزانه حدود ۲۰ درهم امارات هزینه دارد.

تاکسی ها نیز ارزان هستند اگر می خواهید با یکی از آنها تماس بگیرید، بهترین گزینه Uber است چرا که توضیح دادن آدرس در این شهر کمی دشوار می باشد. قیمت آنها قابل مقایسه است پس دنبال گزینه ای باشید که راحتی بیشتری را برای شما به ارمغان می آورد. یک بلیط اتوبوس به ابوظبی حدود ۴۰ درهم امارات می باشد (شما همچنین می توانید یک تاکسی با قیمت ۲۹۰ درهم امارات برای هر مسیر کرایه کنید).

دبی یک شهر ارزان نیست اما یک شهر فوق العاده گران نیز به حساب نمی آید!
زیما سفر پارس مجری بهترین تور دبی  ، تور لحظه آخری دبی و تور ارزان دبی می باشد. برای سفر به این شهر با زیما سفر پارس همراه باشید.

0
آژانس های مسافرتی zima 1 سال 0 پاسخ ها 189 دیده شده 0

درباره zima

ارسال یک پاسخ