شرایط زندگی کردن در جزیره کیش چگونه است؟

سوال

با خواندن این مقاله تاحدودی متوجه خواهید شد که شرایط زندگی در کیش چگونه است؟

شرایط شغلی جزیره کیش:

در کیش نرخ بیکاری بسیار کمتر از سایر شهر های کشور است و بیش از ۶۶ درصد مردم این شهر در بخش های خصوصی و دولتی مشغول به کار هستند. صنعت هتل داری در مشاغل این شهر بسیار رونق دارد و بسیاری از جوانان در صنعت هتل داری مشغول به کار هستند همچنین اگر میخواهید در این جزیره سرمایه گذاری کنید میتوانید در بخش های هتل،رستوران و فروشگاه سرمایه گذاری کنید که برایتان بسیار سود آور است. همچنین مسافران زیادی به وسیله تور کیش به این جزیره سفر میکنند که این خودش سود آورد است.

شرایط تحصیل در جزیره کیش:

جزیره کیش دارای چندین دانشگاه معتبر است که تعدادی از آن ها به دانشگاه های تهران و صنعتی شریف وابسته اند که دوره های کاردانی و کارشناسی و همینطور کارشناسی ارشد و دکترا را میتوانید در آن ها بگذرانید.

کیش دارای تعداد ۹ مدرسه ابتدایی،۱۱ مدرسه راهنمایی و ۱۱ مدرسه دبیرستان میشباشد همچنین دارای دو مرکز هنرستان فنی و کاردانش نیز است.

میش دارای مهد کودک های پیشرفته با سطح امکانات بسیار بالا میباشد.

قیمت ملک در جزیره کیش:

به طور کلی قیمت ملک در کیش از حدود متری سه میلیون تومان شروع میشود و مبلغ رهن خانه نیز از متری پانصد هزار تومان شروع میشود. متراژ متوسط  زمین مسکونی در کیش بین چهارصد تا چهارصد و پنجاه متر است و میانگین قیمت آپارتمان قدیمی متری دو میلیون و هشتصد هزار تومان است اما لازم به ذکر است که قیمت واحد مسکونی در کیش نسبت به سالهای گذشته حدود بیست درصد افت کرده است همچنین خانه هایی که در جزیره کیش برای رهن،اجاره یا خرید موجود هستند که همه شان مبله میباشند.

عده ای از افراد که با تور کیش به این جزیره آمده اند و میخواهند مدت زیادی در این جزیره بمانند خانه اجاره میکنند

 

0
آژانس های مسافرتی hexa12 5 ماه 0 پاسخ ها 131 دیده شده 0

درباره hexa12

ارسال یک پاسخ